תנאי שימוש באתר

תנאי השימוש באתר

1. כללי

א. אתר זה, ofirshavit.com (להלן “האתר”) הינו בבעלות חברת ”אופיר שביט בע”מ“ ח.פ .514950039 להלן “החברה”.

ב. באתר זה מוצגים עבודותיו של המעצב והיזם אופיר שביט, כמו כן מוצעים בו שירותים ומוצרים לרכישה.

ג. כל הזכויות על תכני האתר שמורות לאופיר שביט אלא אם צויין במפורש אחרת, אין להעתיק, לשכפל, להפיץ ולהטמיע תכנים כלשהם מהאתר ללא אישור מפורש בכתב מהחברה.

ד. השימוש באתר מותנה בהסכמה וקבלה של התנאים המפורטים להלן ובכפיפות להם, במידה ואינכם מסכימים ומקבלים פרט או יותר מתנאים אלו עליכם להימנע משימוש באתר.

2. רכישה באתר

א. ביצוע רכישה באתר מותר רק למי שרשאי לקיים התחייבויות משפטיות.

 ב. ביצוע רכישה באתר דורש מתן פרטים אישיים בסיסיים כגון שם וכתובת דואל, החברה תשמור פרטים אלו לצרכי תקשורת עם הרוכש ולא תמסור או תסחור בהם בשום אופן.

 ג. ביצוע הרכישה באופן תקין מותנה בנכונות ודיוק הפרטים שהקלדתם בזמן ביצוע הרכישה, נא לוודא את תקינות הפרטים לפני סיום ביצוע תהליך הרכישה באתר.

ד. לשם ביצוע הרכישה נעשה שימוש באתר בתוספים ושירותים חיצוניים כגון “פייפאל” ותוספים אחרים, על הרוכש לוודא שיש ביכולתו לקיים את תנאי השימוש בשירותים אלו. החברה בודקת את תקינותם של שירותים ותוספים אלו אולם לא תהיה אחראית במקרה של שיבוש או תקלה מטעמם.

ה. בגמר ביצוע הרכישה, במידה ומדובר במוצר אלקטרוני (פונט להורדה) ישלח לרוכש קישור להורדת המוצר,  במידה והקישור לא נמצא או התקבל יש לבדוק אם הוא הגיע לתיקיית הספאם בתיבת הדואל של הרוכש. בכל מקרה של תקלה או אי מסירה יש לפנות אל החברה ונשמח לסייע במידת האפשר.

ו. ביצוע רכישת פונטים באתר מותנה בקבלת “רישיון השימוש” בפונט, המפורסם באתר ומצורף לחבילת הפונטים הנרכשת. על הרוכש לוודא שהוא קרא, הבין והסכים לו בטרם ביצוע הרכישה.

3. גוגל אנליטיקס

א. באתר זה נעשה שימוש בגוגל אנליטיקס לצורך הבנת ושיפור השימוש באתר, הנתונים הנאספים ע”י גוגל אנליטיקס ומוצגים לשימוש האתר הינם אנונימיים אך כוללים את כל הפרטים אשר הדפדפן שלך מספק באופן עצמאי לכל אתר שאתה גולש בו, כגון כתובת IP, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה, רצף הקלקות וכד’.  כמו כן שירות זה כולל שימוש בקבצי Cookies אשר נשמרים על המחשב שלך. פרטים מלאים אודות שירות זה ואפשרות השליטה בו מפורטים באתר גוגל ובקישור הבא: http://www.google.com/analytics/terms/us.html